LV | EN | RU
0 preces - 0.00 €
Logo
WINEHOUSE
Par mums

WineHouse darbības virziens ir Vidusjūras pārtikas produktu, delikatešu un augstvērtīgu vīnu tirdzniecība. Sadarbojamies ar ilgstoši zināmiem piegādātājiem ar kuriem jau vairāku gadu garumā ir izveidojušās uzticamas un draudzīgas attiecības un kuru ražotnes darbības veids tiek balstīts uz ģimeniskām, reģionālām un ekoloģiskām vērtībām.

Pārtikas preču ražotāji savu produkciju gatavo no ekoloģiski tīrām izejvielām, kas tiek izaudzētas zemnieku saimniecībās ar minerāliem un uzturvielām bagātajā augsnē vulkāna Etna pakājē un apstrādē izmanto veidus, kas maksimāli saglabā produktu labās īpašības, garšu un kvalitāti.

No dienvidu Itālijas vīnu ražotājiem mūsu vīnzinis ir atlasījis labākos vīnus katrā cenu grupā, kas spēs aplaimot ikvienu vīna cienītāju. Dīzumā gaidāma arī vīnu piegāde no Francijas vīndariem.

Vīns mudina cilvēkus nedaudz apstāties un izbaudīt mirkli un mēs piedāvājam Jums izbaudīt šo lielisko dzērienu tā labākajā kvalitātē un papildināt to ar augstvērtīgiem produktiem no saulainās Sicīlijas.

“Izmeklēts ēdiens un vīns brīnumainā veidā iedarbojas uz veselību: kad uzaicini draugus, lai kopīgi baudītu labas pusdienas un izsmalcinātus vīnus, gandrīz fiziski jūti, kā pāriet stress un ķermeni piepilda labsajūta.” /Kinorežisors un vīndaris Frensiss Kopola/

Kontakti

WineHouse

BIROJS - Baznīcas iela 31, Rīga, Latvija, L V-1010
NOLIKTAVA - Loģistikas un distribūcijas centrs „Elipse BLC”, Ziemeļu ielā 4, Lidosta „Rīga”, Mārupes pagastā.
VEIKALA DARBA LAIKS: P.: 12:00-21:00 | O. - S.: 12:00-22:00 | Sv.: brīvdiena
GASTRO BĀRA DARBA LAIKS: Pk.: 12:00-21:00 | O. - C.: 12:00-22:00 | Pk. - S.: 12:00-pēdējam klientam | Sv.: brīvdiena

Zvaniet mums

+371 20 252 288

Rakstiet mums

info@winehouse.lv

Brauciet pie mums

Baznīcas iela 31, Rīga